Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2021

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia00831503000070144
munitsipaal-etendusasutus
Paide Teater245000000000126263
Tallinna Linnateater205830000000060294
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater298400000000000338
Eesti Noorsooteater79100008917006012258
Endla Teater171400000000290204
Kuressaare Teater42260000000031081
Rakvere Teater12380615110000000235
Ugala Teater155420000000043204
Vanemuine1554520450000000256
Vene Teater1910200004000120227
eraetendusasutus
Ajateater120000000000012
Alexela Loomelava000013000000013
Arena000000000011314
Banaanikala Projektiteater0300000100004
Eesti Tantsuagentuur00001624000026066
Ekspeditsioon42220000000016080
Emajõe Suveteater / Karlova Teater330000000000033
eˉlektron1200022000026143
Fine5 Tantsuteater0000151700000032
Goltsman Ballet0000510000006
Ilieh0000720000009
Ilmarine6780000103000097
Kanuti Gildi SAAL2040018700003443126
Kellerteater8470000620022103
Kinoteater2514000000000039
Lavastusprojektid270642530018600172405
Miksteater461000000000065
Must Kast14180000000051249
Müüdud Naer141000000000015
Oma Lava120000000001417
Piip ja Tuut Teater551966000051831113
R.A.A.A.M.1033000000000043
SKENE Katus Kunstile510000000000051
Stand-up Teater POINT4200000000006
Sundown Entertainment8000000000008
Sõltumatu Tantsu Lava0000591000000069
Tartu Uus Teater6410000000023795
Teater Sõber097000000000097
Teatribuss2232000000000054
Teoteater430000001000044
Theatrum51100000000001071
Tuuleveski1210000262000086
Vaba Lava2834000000001164
Vana Baskini Teater151060000000000121
Varius124000000000016
VAT Teater821500500000192123
Von Glehni Teater1120000000000031
Von Krahli Teater5326000000009088
KOKKU 2722 972 192 25 246 66 129 92 5 18 316 129 4912
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.