Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Teatrikülastuse keskmine maksumus lavastusliikide järgi

Aastal 2021

TEATER sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus Teatri keskmine
keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp
avalik-õiguslik
Estonia00017.4817.4816.9517.0616.8119.7000000011.5811.58017.07
munitsipaal-etendusasutus
Paide Teater15.7615.76000000000000000015.76
Tallinna Linnateater18.7318.5619.0600000000000018.3118.31018.71
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater16.1715.9717.4500000000000000016.17
Eesti Noorsooteater9.149.139.320000006.406.386.470007.938.007.748.06
Endla Teater13.5213.5213.660000000000006.036.03013.22
Kuressaare Teater11.1511.809.470000000000006.826.986.7910.60
Rakvere Teater12.7312.5313.1312.4913.3212.1615.1215.12000000000012.76
Ugala Teater11.8111.4313.3000000000000019.2517.7421.4612.17
Vanemuine13.9113.9612.5719.9719.97013.4013.40000000000015.71
Vene Teater11.7111.71015.7215.7200008.278.27000010.0410.04012.16
eraetendusasutus
Ajateater24.8724.87000000000000000024.87
Alexela Loomelava0000005.555.5500000000005.55
Arena0000000000000000000
Banaanikala Projektiteater0000000000000000000
Eesti Tantsuagentuur0000000000000000000
Ekspeditsioon0000000000000007.037.0307.03
Emajõe Suveteater / Karlova Teater19.2019.20000000000000000019.20
eˉlektron2.902.9000000000000000002.90
Fine5 Tantsuteater00000010.1011.219.5000000000010.10
Goltsman Ballet00000011.9612.159.0500000000011.96
Ilieh0000000000000000000
Ilmarine4.014.274.010000002.833.992.000000003.91
Kanuti Gildi SAAL13.8513.8500008.798.79000000010.5310.53011.53
Kellerteater15.7116.376.0300000012.7313.545.8800012.2717.008.3315.42
Kinoteater0000000000000000000
Lavastusprojektid14.4814.545.9112.5012.5000000000000.040.0408.42
Miksteater7.406.197.600000000000000007.40
Must Kast14.0214.3513.6500000000000014.9013.4115.3914.52
Müüdud Naer0000000000000000000
Oma Lava17.5217.5200000000000004.8604.8616.60
Piip ja Tuut Teater8.419.525.619.828.8210.220000005.8413.755.3015.1416.5611.837.88
R.A.A.A.M.13.9818.7012.9200000000000000013.98
SKENE Katus Kunstile27.3627.36000000000000000027.36
Stand-up Teater POINT0000000000000000000
Sundown Entertainment17.2017.20000000000000000017.20
Sõltumatu Tantsu Lava0000009.109.167.010000000009.10
Tartu Uus Teater25.2727.888.3300000000000015.4915.8714.4524.09
Teater Sõber0000000000000000000
Teatribuss0000000000000000000
Teoteater7.347.34000000016.67016.670000007.54
Theatrum14.6914.9913.1100000000000011.11011.1113.96
Tuuleveski5.7612.504.990000004.027.503.750000004.62
Vaba Lava8.3811.855.9800000000000010.3810.3808.39
Vana Baskini Teater14.8618.0014.1700000000000000014.86
Varius0000000000000000000
VAT Teater13.6214.1712.070008.518.51000000014.0914.1313.7313.67
Von Glehni Teater15.1513.0316.5300000000000000015.15
Von Krahli Teater18.1116.4821.3800000000000023.1523.15018.28
kokku KESKMINE14.6414.8813.7917.8518.0812.3715.2515.1516.415.956.774.655.8413.755.38.947.9512.03
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.