Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2021

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaaris *väljaspool * KOKKU *VEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
Estonia1404144527012561552620
munitsipaal-etendusasutus
Paide Teater2576263177819883766235
Tallinna Linnateater211832942530712694380010
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater298403385253010442629720
Eesti Noorsooteater2283025823684388827572684
Endla Teater200420430647820314670
Kuressaare Teater4536814947264975960
Rakvere Teater140952352093310954318870
Ugala Teater15945204334349447428810
Vanemuine25242565474452255266117
Vene Teater2270227306540306540
eraetendusasutus
Ajateater120122810028100
Alexela Loomelava1301359205920
Arena11314227467680
Banaanikala Projektiteater04402042040
Eesti Tantsuagentuur422466463678854240
Ekspeditsioon5822804013325272650
Emajõe Suveteater / Karlova Teater330336797067970
eˉlektron4034380022710274137
Fine5 Tantsuteater151732640159822380
Goltsman Ballet516597276243
Ilieh729118314013230
Ilmarine168197315406743820
Kanuti Gildi SAAL7254126262513113936813
Kellerteater921110335294343963614
Kinoteater2514395128307382010
Lavastusprojektid330754056875517638863930
Miksteater4616517029853155142
Must Kast1930492217363058470
Müüdud Naer1411511097011790
Oma Lava134171802186198850
Piip ja Tuut Teater6944113435445218875354
R.A.A.A.M.103343978329542730
SKENE Katus Kunstile51051115020115020
Stand-up Teater POINT42681358513980
Sundown Entertainment8081518015180
Sõltumatu Tantsu Lava59106935873803967150
Tartu Uus Teater8789514951584155351865
Teater Sõber097970680168010
Teatribuss2232543653292765800
Teoteater4314415223015520
Theatrum5120713776193457100
Tuuleveski38386408374741550
Vaba Lava2935641985381958040
Vana Baskini Teater15106121537723653290300
Varius12416108533814230
VAT Teater106171237811198897990
Von Glehni Teater11203188712572144111
Von Krahli Teater6226884254417984330
KOKKU 3610 1302 4912 507560 156379 663939 9275
* Statsionaaris ja väljaspool arvestatakse ainult saalikülastajaid, veebikülastused ei sisaldu külastuste kokku arvus
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.